wypożyczalnia samochodów Kraków Balice

Wyjeżdżasz na urlop lub ewentualnie w podróż służbową do innego miasta lub państwa? Na miejscu chcesz zwiedzić jak najwięcej, transportując rodzinę lub też wspólników do sąsiednich miast?

wypożyczalnia Mays Kraków

Dawniej jedynym słusznym rozwiązaniem byłyby taryfy lub też prywatny przewóz – dzisiaj o wiele lepszą i tańszą opcją są wypożyczalnie aut, jakie szturmem zdobyły serca amerykanów oraz roztropnie przekonują do siebie też europejczyków, w tym również naszych rodaków.
Coraz więcej propozycji krajowych wypożyczalni samochodów pokazuje, że potrzebujemy aut w wyznaczonym czasie. Co więcej, wypożyczalnie samochodów stają się standardem nie tylko dla podróży służbowych, lecz również do tych prywatnych, gdy potrzebujemy szybkiego i nieograniczonego przewozu w danym rejonie.

auto do wynajęcia Kraków

Koszty najmu auta
Przejdźmy zatem do sedna – jakie są koszty najmu samochodu? To zależy od tego, które auto chcemy wypożyczyć i na jak długi okres. Wyjeżdżając na dwutygodniowe wakacje, należałoby pomyśleć o najmie na pełen okres urlopu. Z jakiego powodu? Albowiem wynajem tylko na parę dni może być dużo droższy niż wynajem na tydzień lub też dwa tygodnie. Ta zasada dotyczy nie tylko turystów, lecz również przedsiębiorców, którzy potrzebują samochodów w czasie podróży służbowej.
Na cenę ma także wpływ typ auta. Bogata w dodatki limuzyna będzie dużo droższa niż sztampowe rodzinne auto (jakie też nie musi być pozbawione wygód typu klimatyzacja czy fotelik dla dziecka, który coraz to częściej jest w tradycyjnym wyposażeniu). Nie zmienia to jednak faktu, że wypożyczalni aut jest tak wiele, że musiało to odbić się na cenach – niższych cenach dla Kontrahentów.